Açık HD Kablosuz Gündüz / Gece Bulutu Kamerası (DCS-2332L)

55 İzlenme
Yayında

D-Link (DCS-2332L), kolay kurulum ve esnek yerleştirme, HD 720p gözetim kaydı ve Bulut Hizmetleri özellikli uzaktan yönetim, DCS-2332L için açık kullanıma hazır bir tasarıma, kablosuz bağlantıya sahip bir Açık HD Kablosuz Ağ Kamerasıdır. bir çevre koruma sağlar, böylece en önemli olanı gözünüzde tutabilirsiniz.

Açık Hazır Kapsama

D-Link'in Dış Mekan HD Kablosuz Ağ Kamerası, toz ve su temasını sağlayacak şekilde donatılmış bir IP65 dayanıklı kasa ile dışarıya hazırdır. Aynı zamanda çok yönlü -13 ° F ila 113 ° F çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir, böylece hava durumu ne olursa olsun, mevsim ne olursa olsun, daha büyük bir resmi gözünüzde tutabilirsiniz.

Üstün Görüntü Kalitesi için 720p

D-Link Outdoor HD Kablosuz Ağ Kamerası (DCS-2332L), 720p HD video netliğinden emin olarak, gözetim kayıtlarınız için zengin ayrıntı ve net görüntü kalitesi sağlar. Entegre gece görüşü ve PIR hareket algılamalı teknolojisiyle, DCS-2332L, sizde olsanız da olmasanız da, 24 saat boyunca uyanık kalmaya devam ediyor.

Yerel Kayıt

Kamera, sorunsuz kayıt ve oynatma için bir microSD kart yuvasına sahiptir. Ek bir PC, ağ video kaydedici veya başka bir cihaz gerekmez. Video kaydetmek ve kaydetmek için kolay ve verimli bir alternatifin tadını çıkarın.

Sıfır Yapılandırma

D-Link kameranızı herhangi bir yönlendiriciye bağlamak hızlı ve kolaydır - D-Link Cloud Router ile kurulum daha da kolaylaşır. D-Link'in Bulut Kameralar ve Yönlendiriciler dizisi, otomatik yapılandırma ve akıllı senkronizasyon ile kullanıma hazır hale gelir, böylece yapmanız gereken tek şey bağlantı kurmak ve görüntülemek.

Kategori
D-Link Ip Kamera
Etiketler
d-link, ip kamera
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.