D-Link Bulut Kamera 2200 HD Gündüz: Gece (DCS-2132L)

47 İzlenme
Yayında

D-Link'in Bulut Kamera 2200 gözetim çözümünün netliği ve mobil kontrolü ile en çok neye değer verdiğinize dikkat edin. İPhone, iPad veya Android cihazınızda özel mydlink uygulamasını indirin ve ev veya işinizi - istediğiniz zaman, istediğiniz yerde - izleyin. 720p HD kalitesinin netliğini yaşayın ve bir ayrıntıyı asla kaçırmayın. Entegre hareket algılama, otomatik e-posta uyarıları ve gece görüş teknolojisi ile Cloud Camera 2200, siz de orada olsanız da olmasanız da, günün 24 saati uyanık kalır. Kolay DIY kurulum ile, hiçbir zaman içinde yukarı ve çalışır bir prim ev veya iş gözetim çözümü olacak. Kompakt tasarımıyla yerleştirme esnek ve kolaydır.

 

D-Link'in ücretsiz D-ViewCam yazılımı ile, tek bir bilgisayar ekranından 32 adede kadar ağ kamerasını izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ağınızı hızlı ve kolay bir şekilde evinizde veya küçük işletmelerde izleme ve koruma konusunda size en iyi performansı veren tam teşekküllü bir kişisel gözetim sistemine dönüştürün. Ayrıca, D-ViewCam ile, videoyu kendi rahatlığınız doğrultusunda otomatik olarak kaydedebilir ve oynatabilirsiniz.

Cloud Camera 2200, 720P HD video netliğinin güvenini sağlayarak, gözetim kayıtlarınız için zengin ayrıntı ve net görüntü kalitesi sağlar. Entegre gece görüşü ve PIR hareket algılama teknolojisi ile Cloud Camera 2200, siz de orada olsanız da olmasanız da, günün 24 saati uyanık kalır.

Kategori
D-Link Ip Kamera
Etiketler
d-link, ip kamera
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.